NELER YAPIYORUZ?

PROFESYONEL HİZMET ALANLARIMIZ

weblife kurumsal

WEB TASARIM

En yeni teknoloji trendlerinden olan HTML5, CSS3, PHP5.5 altyapılarını kullanarak; W3C standartlarına uygun, mobil (telefon) , tablet, arama motorları ve tüm tarayıcılarla uyumlu, hazır temalardan ziyade tamamen firmanıza özgü yaratıcı tasarımlar üretiyoruz.

Sunduğumuz Google analiz api sistemi sayesinde, websitenizi ziyaret eden günlük ziyaretçi sayılarını görebilir, hangi şehir veya ülkeden ziyaret ettiklerini saptayarak planlamalar yapabilirsiniz.

Bu konuda sizi özel kılan ne?

- Çünkü size özel web siteleri tasarlıyoruz ve bu konuda hafife alınmayacak düzeyde tecrübeliyiz. Eğer biz "özeliz" diyorsanız, kahvemizi içmeye bekleriz.

GRAFİK TASARIM

İşletmenizin ismi, logosu, kartviziti, ambalajı, broşürü, reklam tanıtım v.b. gibi faaliyetleri imajınızı doğrudan etkiler. İşletmenizin doğru ve yaratıcı bir imaja sahip olması, markanızın "akılda kalırlığını" arttırır. Dolayısıyla hedef kitleye pozitif yaklaşmanızı sağlar. Rakipleriniz arasında farklılık yaratır.

Yaratıcı bir kurumsal kimlik çalışması, işletmenizin kalitesini, ağırlığını, hafızada kalırlığını, sektörel ayrıcalığını yansıtır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımı size mi yaptırmalıyım?

- Kesinlikle evet! Çünkü genç, dinamik, ilgili okullardan gerekli eğitimi almış, kendilerine güvenen, yaratıcı ve üretken bir ekibiz.

MARKA TESCİLİ

Ticari sicil ünvanınızın olması, sizi yanılgıya düşürebilir. Eğer "Türk Patent Enstitüsü" onaylı tescil yaptırmadıysanız, markanız yasal olarak size ait sayılmaz. İşletmenizden önce herhangi birey veya kuruluş'un işletme adınızı veya logonuzu tescillemesi, yasal süreçte işletme isminizi değiştirme ile sonuçlanabilir.

Haklarınızın korunabilmesi ve kopyalanmaması adına kesinlikle marka tescili yaptırmanız gerekmektedir.

Sisteminiz nasıl işliyor?

- Marka tescili başvurularınız, alanında uzman vekil personellerimiz ve avukatlarımız tarafından yürütülmekte, adım adım takip edilmektedir.

SOSYAL MEDYA TASARIM / YÖNETİMİ

Sosyal medya interaktif ortamdaki en yaygın altyapılardan birini oluşturmakla birlikte, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Sosyal medya; işletmenizin hedef kitle ile doğrudan temasını sağlayan bir platformdur. Bu platform üzerinden planlanmış ve doğru yapılan paylaşımlar, duyurular, reklam kampanyaları gibi pozitif içerikli aktiviteler işletmenizin markalaşması adına ciddi avantaj sağlar.

Bu nedenle sosyal paylaşım platformundaki görsel profiliniz, kampanyalarınız, reklamlarınız v.b. içerikler ilgi çekici ve yaratıcı olmalıdır.

Gözle görülür artışlar oluyormu?

- Gerekli planlamayı ve tasarımı biz yapalım, bu sorunuzu tekrarlamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

3D MODELLEME, DEKORASYON, UYGULAMA

Bilindiği gibi, teknoloji ile birlikte 3d modelleme kavramı yeni bir ivme kazandı. 3d modelleme, hacimsel ve kütlesel hesaplamaların daha rahat yapıldığı bir platformdur.

Proje öncesi yapılacak olan profesyonel 3d modelleme ve mimari çizimler, proje maliyeti ve zamanlaması açısından sürpriz yaşanmaması adına oldukça önemlidir. Projenin gerçeğe yakın bir görünüm kazanması ve netliği açısından da render kalitesi ciddi önem taşımaktadır.

3d Modelleme konusunda iddialı mısınız?

- Tabii ki!. Render ve 3d modelleme kalitemizi görmenizi şiddetle öneriyoruz!

REKLAM, DANIŞMANLIK, TANITIM

Yaratıcı bir reklam çalışmasının sağlayacağı geri dönüşler ve imajınız üzerinde bırakacağı pozitif algılar kuşkusuz kaçınılmazdır.

Bu olgu sadece tasarımla sınırlanamaz, yaratıcı bir çalışmanın ilk adımı planlama ve seçimlerdir. Sırasıyla bu çizgiyi tasarlama "üretme" ve tanıtma izler.

Alanınızda profesyonel olduğunuza ve imajımızı mükemmelleştireceğinize ikna olduk.

- Vereceğinizi umduğumuz cevabınız için teşekkürler. İlk fırsatta kurumsal planlamanızı yapmak için bekliyoruz.